info@autocomfort.ua
Заказав у нас транспорт,
Вы получаете 100%
наличие транспорта
заказать транспорт
Украина Киев,
03170 ул. Служебная 5
OUR NEWS
23 February 2022
Оренда автобуса – Київ
ОРЕНДА ТУРИСТИЧНОГО АВТОБУСУ В КИЄВІ. Якщо Ви шукайте якісні і в той же час доступні перевезення по місту, області та всієї України, то сміливо звертайтеся в нашу компанію. Завдяки комфортабельним ...
23 February 2022
ЗАКАЗ/ОРЕНДА МІКРОАВТОБУСА – КИЇВ
Заказать прокат по тел. (098)530-30-30, специалист по микроавтобусам, всегда подскажет самый выгодный вариант для Вас. АРЕНДА МИКРОАВТОБУСА - КИЕВ, MERCEDES–BENZ SPRINTER 519 АРЕНДА MERCEDES–BENZ SPRINTER 318 VOLKSWAGEN CRAFTER ЗАКАЗ МИКРОАВТОБУСА ...
3 April 2012
Перевозка детей автобусом
Пассажирские перевозки детей и школьников Только наша компания предоставляет в аренду транспорт со всеми разрешительными документами и согласованием у ГАИ.   Вспомните, как Вы проводили много времени с целью поиска ...
Services
Перевозка детей автобусом Портфолио Аренда микроавтобуса в Украине. Деловые встречи автобусом от компании AutoComfort. Аренда автобуса и микроавтобуса на свадьбу. Трансфер – комфортный вариант встречи и доставки пассажиров Туры выходного дня с комфортом Междугородние поездки автобусом. Микроавтобус на заказ это выгодно Такси микроавтобус Прокат микроавтобусов с водителем Экскурсии по самым интересным уголкам Украины на комфортабельном авто Ивеко микроавтобус Такси микроавтобус в Киеве

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ АВТОБУСАМИ ТА МІКРОАВТОБУСАМИ.

Перевезення пасажирів Одеса, оренда та замовлення мікроавтобусів
Ритм сучасного життя неухильно частішає, що зобов'язує кожну людину підлаштовуватися під неї. Щодня з якихось причин він змушений рухатися, долати десятки та сотні кілометрів, використовуючи для цього транспортні засоби всіх видів – автомобілі, автобуси, потяги, літаки. Власний автомобіль у подібній ситуації є дуже потужним комфортним та швидкісним засобом пересування, але не завжди його використання бажано, вигідно та зручно.

Вибрати мікроавтобус 9-18 місць

Замовити сучасний мікроавтобус на 17 місць
У будь-якій ситуації, пов'язаній з переїздами, завжди рятують пасажирські перевезення Одеса – це місто, де така порівняно молода сфера послуг представлена ​​дуже широко. Компанія-перевізник завжди готова забезпечити пересування пасажирів на далекі та близькі відстані за будь-яким традиційним або індивідуально прокладеним маршрутом. Вибір замовника безмежний. Перевезення пасажирів на корпоративи, відпочинок чи екскурсію, масовий захід за містом, доставка гостей з аеропорту, шопінг-тури до супермаркетів чи торгових центрів, організоване розвезення персоналу з місця роботи - у всіх цих випадках доречно скористатися послугами компанії, автопарк якої оснащений сучасними компактними мікроавтобусами , комфортабельними автобусами та маневреними мінівенами. Місткість мікроавтобусів варіює від 8 до 18 місць, салон кожного транспортного засобу оснащений зручними кріслами та кондиціонером, є телевізор та пічка для створення особливого мікроклімату в холодну пору року.

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ АВТОБУСОМ.
Приватні пасажирські перевезення – Одеса. Оренда автобуса у Києві
Розміри Одеси та її протяжність уздовж берегової лінії не можна порівняти з іншими містами. Часом для подолання відстані з одного кінця в інший потрібно майже пару годин часу. Будучи містом-аеропортом, морським портом та великим залізничним вузлом, Одеса потребує отримання такої послуги як пасажирські перевезення. Компанія, що надає населенню свої транспортні послуги, має широкий вибір моделей автобусів місткістю від 30 посадочних місць до 50.

Вибрати автобус 30-50 місць

Замовити сучасний автобус на 32 місць
Весь транспорт знаходиться в чудовому технічному стані, відрізняється маневреністю і завжди готовий рушити в дорогу. Водії компанії представлені професіоналами зі стажем, здатними впевнено вести машину навіть за екстремальної погоди та наявності пробок. Перебуваючи в умовах конкуренції з іншими фірмами послуг, компанія, що здійснює пасажирські перевезення, так організовує свою діяльність, щоб кожен замовник, який звернувся по допомогу, міг стати її постійним клієнтом.

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ МІНІВЕНАМИ.
Іноді виникає ситуація, при якій місткість автобуса та мікроавтобуса надмірна для переїзду групи людей, а звичайного таксі замало. Це може бути сімейна поїздка на весілля, весняний переїзд разом із начинням на дачу або зустріч делегації. В цьому випадку доречним буде замовлення мінівену - автомобіля розмірами трохи більше і місткішим за звичайний легковий. Його компактний салон розрахований на 6-8 пасажирів і укомплектований чудовим панорамним склом, що дозволяє насолодитися видами з вікна. Поїздка в мінівені комфортна і необтяжлива - цей автомобіль, керований досвідченим водієм, здатний вчасно та без найменшого ризику доставити пасажирів до пункту призначення.

Вибрати мінівен до 8 місць

Замовити сучасний мінівен на 6 місць
Відомо, що хорошу якість послуг людина звикає швидко. Колектив компанії надає своїм клієнтам послугу пасажирських перевезень на доступному ціновому рівні та високому рівні за комфортністю та безпекою, що багато в чому перевершує якість подібних послуг інших компаній.

Замовлення автобуса Одеса – у будь-якому випадку бездоганне рішення, ще й тому, що сучасний парк автобусів компанії «АвтоКомфорт» вигідно відрізняється зручними та просторими салонами, а м'які крісла, кондиціонери жарким літом, аудіосистема та телевізор, перетворять навіть тривалу поїздку на захоплюючу подорож відпочинок.

Замовлення автобуса на урочистість у компанії «AutoComfort» - це завжди доступні ціни та комфортні поїздки в будь-який зручний для вас час!

Транспортна компанія AutoComfort-Одеса
м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26а
Телефон: +3 (8048) 702-28-67 +3 (8067) 486-07-73
Ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00
Email: odessa@autocomfort.ua

© 2007-2021 AutoComfort - транспортное обслуживание автобусами, микроавтобусами. Украина Киев, 03170 ул. Служебная 5

Вся информация, опубликованная на сайте autocomfort.ua/ru, в т.ч. цены товаров, описания, характеристики и комплектации не являются публичной офертой и носят исключительно справочный характер. Договор оферты заключается только после подтверждения исполнения заказа сотрудником нашей компании.