info@autocomfort.ua
Заказав у нас транспорт,
Вы получаете 100%
наличие транспорта
заказать транспорт
Украина Киев,
03170 ул. Служебная 5
OUR NEWS
23 February 2022
Оренда автобуса – Київ
ОРЕНДА ТУРИСТИЧНОГО АВТОБУСУ В КИЄВІ. Якщо Ви шукайте якісні і в той же час доступні перевезення по місту, області та всієї України, то сміливо звертайтеся в нашу компанію. Завдяки комфортабельним ...
23 February 2022
ЗАКАЗ/ОРЕНДА МІКРОАВТОБУСА – КИЇВ
Заказать прокат по тел. (098)530-30-30, специалист по микроавтобусам, всегда подскажет самый выгодный вариант для Вас. АРЕНДА МИКРОАВТОБУСА - КИЕВ, MERCEDES–BENZ SPRINTER 519 АРЕНДА MERCEDES–BENZ SPRINTER 318 VOLKSWAGEN CRAFTER ЗАКАЗ МИКРОАВТОБУСА ...
3 April 2012
Перевозка детей автобусом
Пассажирские перевозки детей и школьников Только наша компания предоставляет в аренду транспорт со всеми разрешительными документами и согласованием у ГАИ.   Вспомните, как Вы проводили много времени с целью поиска ...
Services
Перевозка детей автобусом Портфолио Аренда микроавтобуса в Украине. Деловые встречи автобусом от компании AutoComfort. Аренда автобуса и микроавтобуса на свадьбу. Трансфер – комфортный вариант встречи и доставки пассажиров Туры выходного дня с комфортом Междугородние поездки автобусом. Микроавтобус на заказ это выгодно Такси микроавтобус Прокат микроавтобусов с водителем Экскурсии по самым интересным уголкам Украины на комфортабельном авто Ивеко микроавтобус Такси микроавтобус в Киеве

ОРЕНДА МІКРОАВТОБУСУ З ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ.

У ЯКОМУ МІСТІ ВАМ ПОТУЖЕН МІКРОАВТОБУС: КИЇВ, ОДЕСА, ХАРКІВ, МИКОЛАЇВ, ПОЛТАВА?
візьму в оренду мікроавтобус таксі в КиєвіОрендувати мікроавтобус з водієм у Києві.

Ми надаємо в оренду комфортні мікроавтобуси з водієм. Маємо власні автопарки у містах: Київ, Одеса, Миколаїв, Харків, Полтава. Постійно вдосконалимо та оновлюємо автопарк.

Багатьом відома така послуга як замовлення пасажирського мікроавтобуса. Ця послуга не тільки передбачає зручність пересування, але й заощаджує ваші кошти в порівнянні з послугами таксі. Сучасні транспортні засоби дозволяють пересуватися невеликим групам людей з однієї точки України до іншої.

Ми займаємося нерегулярним перевезенням пасажирів мікроавтобусом у різних містах України.
Візьму в аренду мікроавтобус в ОдесіОрендувати мікроавтобус в Одесі.

Зробивши оренду мікроавтобуса Мерседес, ви забезпечите транспортом будь-який запланований захід. Дуже зручно скористатися такою послугою для бізнес-зустріч, екскурсій. Замовлення автобуса на весілля гарантує вашим гостям комфортне проходження у весільному кортежі. Окрім радісних подій, на жаль, є й сумні. До них відносяться похорони. Забезпечити доставку великої кількості людей до цвинтаря та назад завдання не з легких. У цьому випадку знову приходить на допомогу послуга - таксі мікроавтобус з водієм.

Всі транспортні засоби комфортабельні та обладнані всім необхідним, що може знадобитися у дорозі:
Таксі мікроавтобус у МиколаєвіЗняти мікроавтобус у Миколаєві.

телевізор
кондиціонер
автономна піч
комфортабельні сидіння
полиці
мікрофон
холодильник
ЗАМОВЛЕННЯ МІКРОАВТОБУСУ ТАКСІ.
Оренда мікроавтобуса у ХарковіМікроавтобус на замовлення у Харкові.

Плануючи скористатися послугою, ціна вас приємно здивує та не залишить сумнівів у правильності вибору. Комфортна подорож великою компанією тепер доступна на території всієї України. Скористатися послугою з водієм дозволяє відпочити всією сім'єю, навіть якщо ні в кого немає прав водія.

Дуже зручна оренда пасажирського транспорту для проведення екскурсій визначними місцями України. Перевезення може здійснюватися як школярів, і дорослих. В тому, що ваші гості залишаться задоволеними поїздкою, можете бути певні. Мікроавтобус на весілля має очевидну зручність, а оренда та замовлення мікроавтобуса Mercedes Sprinter ще й престижна. Тому зустріч в аеропорту чи на вокзалі ваших бізнес-колег пройде на найвищому рівні. У наш час дуже важливою є пунктуальність. Покладаючи на інших людей відповідальність за нашу появу у призначеному місці у призначений час, ми за це платимо гроші, але маємо позитивний результат. Арендувавши мікроавтобус таксі з водієм гарантує Вашу пунктуальність, особливо коли це стосується великої групи людей.

Оренда мікроавтобуса у ХарковіМікроавтобус таксі, замовлення у Полтаві.

Власники своїх автомобілів не з чуток знають, як не вчасно відбуваються поломки. Так, звичайно, використання власного автотранспорту вигідніше, ніж замовити мікроавтобус таксі з водієм. Але якщо ваш автомобіль не помістить велику кількість людей? Чи перебуватиме в автосервісі? Оптимальний вихід - прокат з водієм, ціни на цю послугу завжди прийнятні та завжди радують наших клієнтів.

Прокат мікроавтобусів в Україні став оптимальним варіантом вирішення питання пересування невеликих компаній та вантажів з одного міста до іншого. Весь транспорт перебуває у технічно справному стані, більшість автомобілів в експлуатації порівняно недавно. Обладнаний усім необхідним для екскурсій, мікроавтобус напрокат відкриває перед туристами можливість оглянути і відвідати всі місця, що їх цікавлять, в короткий термін. Здебільшого такий транспорт розрахований на 8-14 пасажирів. Орендований мікроавтобус з водієм - чудова можливість оглянути місто і не потрапити в пробки, тому що професійні співробітники фірми знають усі можливі маршрути їхнього об'їзду.

Прокат таксі мікроавтобусів на весілля дозволяє всім гостям без винятку, поринути в урочистість моменту, а турботи про перевезення гостей покласти на водія. Прокат мікроавтобуса має безліч очевидних переваг, які роблять ці види послуг популярними серед розсудливих людей. Економія та комфорт у наш час цінуються. Пересувайтеся містом у зручних транспортних засобах.

© 2007-2021 AutoComfort - транспортное обслуживание автобусами, микроавтобусами. Украина Киев, 03170 ул. Служебная 5

Вся информация, опубликованная на сайте autocomfort.ua/ru, в т.ч. цены товаров, описания, характеристики и комплектации не являются публичной офертой и носят исключительно справочный характер. Договор оферты заключается только после подтверждения исполнения заказа сотрудником нашей компании.