Оренда автобуса за індивідуальним замовленням.

В якому місті Вам потрібен автобус: Київ, Одеса?

Заказ автобуса в Києві АВтобусні перевезення30-50 місць в Києві

Автобус - це один з найбільш затребуваних видів транспортних засобів. Сучасний транспорт являє собою комфортабельні і оснащені всім необхідних для приємних поїздок, мають затишні і чисті салони, м'які розкладні крісла, а також і всі необхідні опції - телевізор, кондиціонер та інші.

Хотілося б відзначити, що зараз автобус в оренду можуть Вам надати різні фірми. Але, як правило, якість послуг, що надаються, а також і комфортабельності транспорту може значно відрізнятися у різних фірм. Тому, якщо Ви шукайте автобус на прокат, тоді звертайтеся в нашу компанію. Ми надамо комфортабельний транспорт як для коротких, так і для дуже тривалих поїздок.

Якщо говорити про ціни на перевезення пасажирів автобусами, то вартість таких послуг постійно змінюється. Наприклад 30 місць за кілометр шляху може коштувати в середньому 20 грн.і 600 грн. годину, а автобус на 18 місць - 12 грн. км. 400 грн. годину. Ціна також залежить і від характеристик транспорту, що надається в оренду.

Оренда и заказ автобуса з водієм у компанії AutoComfort.

Аренда автобуса в Одессе Замовити 30-50 месць в Одесі

Наша компанія надає автобуси в оренду в таких містах, як Київ, Одеса. Чому орендувати вигідно саме у нас? Відповідь проста. По-перше, ми пропонуємо прокат автобуса за відносно низькими цінами. По-друге, всі наші автобуси оснащені мікрофонами, розкладними сидіннями, грубками і кондиціонерами, а також і різними іншими опціями для комфортних поїздок не тільки дорослих, а й навіть найменших пасажирів. У нас є така послуга для клієнтів, як оренда або замовлення автобуса з водієм. Всі наші водії мають багаторічний стаж роботи, а співробітники нашої фірми завжди підберуть для Вас необхідний транспортний засіб.

Наші клієнти можуть скористатися послугою автобус на замовлення як для міжнародних поїздок, так і для внутрішньоміських, тобто абсолютно для будь-яких цілей.

Замовивши автобус в компанії Autocomfort, Ви отримуєте основні плюси співпраці з нами.

  • 1. Високий професіоналізм персоналу і водійського складу
  • 2. Сучасний і комфортабельний автопарк. Ми завжди можемо запропонувати для клієнтів як бюджетний транспорт, так і різного представницького класу.
  • 3. Технічне оснащення наших автобусів на найвищому рівні.
  • 4. Ми завжди можемо прорахувати оптимальний для Вас маршрут, включаючи найбільш вигідні умови поїздки та кілометраж.
  • 5. Ми надаємо транспорт, готовий для поїздок в будь-який час доби
  • 6. Ми завжди готові надати своїм клієнтам консультаційну підтримку. Відповімо на всі питання по таким темам, як замовлення автобуса, автобусні перевезення, орендувати і так далі.
  • 7. Є можливість зробити замовити заздалегідь.
  • 8. Автобусні перевезення з нашою компанією - це завжди вигідно для клієнта.
  • 9. Індивідуальний підхід.

На сайті можна відразу подивитися ціни і фотографії автобусів. Зателефонувати диспетчеру дізнатися про наявність автобуса на бажане Вами день і час. Разсчітать вартість за індивідуальним замовленням.

Необхідно також відзначити, що будь-яка поїздка індивідуальна. Однак, хоч би якою була кінцева мета, від поїздки повинні залишатися тільки позитивні емоції. І ми завжди прагнемо до цього, надаючи весь наш досвід і знання для Вас. Тобто співпраця з нашою компанією - це завжди гарантія безпеки і комфорту пасажирів. Бажаємо Вам приємних поїздок і щасливої дороги!

AutoComfort © 2020